Arı Elektronik

1997 yılında güç elektroniği ve aydınlatma sektörlerinde faaliyet göstermek amacıyla kurulan şirketimiz geniş ürün yelpazesi, elverişli fiyatlarıyla, yenilikçi ve

eğitimli teknik kadrosu ile AR-GE gücü sayesinde seri ve proje bazlı tasarım ve imalatlarıyla güçlü üretici şirketlerimiz arasında yerini almıştır.

Kuruluş amacı doğrultusunda yüksek teknolojili kesintisiz güç kaynakları, konverterler, inverterler, led'li aydınlatma ve lambalar, uzaktan kumanda üniteleri, otobüs-minibüs istikamet panoları ve dijital reklam panolarının imalatını yapmaktadır.

Şirketimiz, müşteri gereksinimleri, beklentilerinin karşılanması ve aşılmasına yönelik olarak uluslararası standartlarıyla, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak, gerçek ekonomik üstünlükleri olan, uluslararası piyasalarda rekabet gücüne sahip kusursuz ürünler üretmek, satış öncesi ve sonrasında eksiksiz ve kaliteli hizmet vermeyi şirket vizyonu olarak belirlemiştir.

Misyonumuz , Hizmet verdiğimiz sektörlerde büyüme potansiyeli olan, kalitesinden asla taviz vermeyen, müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet veren, çevre ve insan sağlığına duyarlı üretim sistemlerine sahip bir işletme olarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktır.